Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податківці Кіровоградської області прийняли участь у семінарі для бухгалтерів комерційних та аграрних підприємств

26.06.2019

25 червня 2019 року відбувся семінар-практикум, організований Кіровоградським осередком ВГО „Всеукраїнський бухгалтерський клуб”для бухгалтерів і керівників комерційних та аграрних підприємств Кіровоградщини.

У заході прийняли участь фахівці Головного управління ДФС у Кіровоградській області, Кропивницького управління ГУ ДФС у Кіровоградській області та управління Держпраці у Кіровоградській області.

В ході семінару була проведена роз`яснювальна роботу серед платників податків, зокрема про внесення змін до Закону України від 19 грудня 1995 року № 481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», щодо запровадження ліцензування видів господарської діяльності з виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Посадовець наголосив присутнім що зазначені зміни набирають чинності з 1 липня 2019 року.

Також мали місце питання сплати земельного, екологічного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

У Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області відзначають, що участь у таких роз’яснювальних заходах стала вже звичною практикою для фахівців служби. Під час їх проведення є можливість наживу поспілкуватися з платниками та обговорити проблемні питання ведення підприємницької діяльності.

 ГУ ДФС у Кіровоградській області