Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Керівництвом обласного апарату ГУ ДФС в області проведено виїзну зустріч

20.08.2018

Днями, за результатами розгляду колективних звернень щодо порушення законодавства одним із підприємств області, заступником начальника ГУ ДФС в області Тетяною Гавренковою, керівниками Олександрійської ОДПІ, Долинського відділення Кропивницької ОДПІ та керівниками структурних підрозділів обласного апарату проведено виїзну зустріч з пайщиками земельних ділянок Долинського району Кіровоградської області.

В ході зустрічі розглядалися питання правовідносин у сфері оренди землі на прикладі одного із підприємств Кіровоградської області.

Відповідаючи на питання, викладені в зверненнях, Тетяна Гавренкова звернула увагу присутніх, що відносини, пов’язані з орендою землі регулюються Земельним кодексом України, Цивільним кодексом України, Законом України від 06 жовтня 1998 року № 161 «Про оренду землі», іншими нормативно-правовими актами, а також договором оренди землі. У випадку не виконання орендарем обов’язків, передбачених ст. 24 і 25 цього Закону та умовами договору, орендодавець має право розірвати договір достроково у судовому порядку, керуючись ст. 32 цього Закону. Згідно зі ст. 35 даного закону, спори повязані з орендою землі вирішуються у судовому порядку.

Окрім того, начальником юридичного управління ГУ ДФС в області розяснено присутнім порядок звернення до органів ДФС через уповноважених представників.

Відповідно п.4 розділу 10 Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 р. №822 для отримання відомостей про себе з Державного реєстру фізична особа звертається особисто або через представника до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання) або до будь-якого контролюючого органу у разі, якщо фізична особа тимчасово перебуває за межами населеного пункту проживання, подає документ, що посвідчує особу, та заяву за формою N 10ДР (додаток 14). Представник додає до заяви за формою N 10ДР довіреність, засвідчену в нотаріальному порядку, на отримання відомостей з Державного реєстру, документ, що посвідчує особу такого представника, та ксерокопію (з чітким зображенням) документа, що посвідчує особу довірителя.

Оригінали документів після прийняття заяви за формою N 10ДР повертаються, копії залишаються у контролюючому органі та зберігаються разом із зазначеною заявою.

Зустріч пройшла у форматі активного діалогу, під час якого керівники та фахівціобласного відомстванадали відповіді на всі питання, які цікавили присутніх.

 

  ГУ ДФС у Кіровоградській області