Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Керівництво фіскальної служби області прозвітувало про результати роботи за перший квартал поточного року

25.04.2018

Сьогодні, 25 квітня 2018 року, в Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області відбувся брифінг за участю в.о. начальника ГУ ДФС в області Сергія Тертичного та його першого заступника – Дмитра Афоніна. Під час заходу посадовці поінформували присутніх представників ЗМІ про результати роботи відомства за перших три місяці поточного року.

За словами Сергія Тертичного, станом на 1 квітня 2018 року загальна кількість суб’єктів господарювання, які здійснюють фінансово-господарську діяльність на території Кіровоградської області сягає понад 60 тисяч суб’єктів, якими забезпечені надходження до бюджетів усіх рівнів у сумі 1 млрд 910,2 млн гривень.

За перший квартал поточного року до загального фонду державного бюджету перераховано 852 мільйона гривень, що на 16,5 відсотків або 120,4 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

До місцевих бюджетів за  січень-березень 2018 року надійшло 1056,9млн. грн., що на 24 відс. або 204,7млн. грн. більше минулорічного показника.

Як зазначив очільник обласного відомства, одним із стратегічних напрямків розвитку Державної фіскальної служби останніх років є посилення сервісної функції. Тож організація надання адміністративних послуг та додаткових сервісів під час виконання платниками своїх зобов’язань є одним з основних завдань у взаємовідносинах органів фіскальної служби з платниками податків.

Так, в органах ГУ ДФС у Кіровоградській області створено та працюють 22 Центра обслуговування платників, які надають адміністративні, інформаційні та консультаційні послуги. Протягом січня-березня цього року до Центрів обслуговування платників органів фіскальної служби у Кіровоградській області звернулося 207,9 тисяч суб’єктів господарювання та громадян щодо отримання таких послуг, з яких надано 41, 9 тисяч адміністративних послуг” – констатував Сергій Тертичний.

Підводячи підсумки роботи підрозділів податкової міліції за січень-березень 2018 року, перший заступник ГУ ДФС в області Дмитро Афонін повідомив учасникам заходу, про вжиті підрозділами податкової міліції організаційно-практичні заходи, направлені на посилення боротьби з кримінальними правопорушеннями у сфері економіки.

Так, податковою міліцією вжито заходів щодо максимального забезпечення виконання двох основних завдань, це направлення кримінальних проваджень до суду та відшкодування завданих державі збитків.

Протягом січня-березня цього року за матеріалами оперативних підрозділів до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 21 кримінальне провадження, що на четверть (5) більше, ніж за аналогічний період минулого року (16).

До суду направлено 7 кримінальних проваджень, два з яких із повним відшкодуванням завданих державі збитків на загальну суму 1 мільйон 42 тисячі гривень.

До суду, з повним відшкодуванням завданих державі збитків, направлено багатоепізодне кримінальне провадження за ч.1 ст. 209 КК України по фактах легалізації державних коштів, які направлялися для компенсації твердого палива та газу пільговим категоріям населення.

Що стосується боротьби з правопорушеннями у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів, то протягом І кварталу з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на загальну суму 4,8 млн. гривень – наголосив посадовець.

Протягом першого кварталу цього року спостерігається підвищення якісних показників в роботі. Напрацьовані матеріали дають можливість говорити про те, що у другому кварталі поточного року буде продовжено тенденцію щодо покращення показників оперативно-службової діяльності” – додав на завершення виступу перший заступник начальника ГУ ДФС в області Дмитро Афонін.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області