Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про податкові новації – 2018 говорили під час семінару на Кіровоградщині

24.01.2018

В новому році податківці Кіровоградської області продовжили співпрацю з Кіровоградським осередком ВГО „Всеукраїнський бухгалтерський клуб”, яка триває вже декілька років.  

У ході семінару платники дізнались про зміни в законодавстві, які з 1 січня 2018 року набрали чинності. Серед іншого ознайомились із нормами Закону України від 07 грудня 2017 року № 2245-VIIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році», від 03 жовтня 2017 року № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», №2233-VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

Зокрема, зупинились на внесених законами змінах в частині адміністрування податку на додану вартість, акцизного податку, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку (спрощена система оподаткування), єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших питаннях.

Податківці наголосили, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» з 1 січня 2018 року збільшено мінімальну заробітну плату, яка тепер становитиме 3723 грн. на місяць, та прожитковий мінімум для працездатної особи - до 1762 гривень. Відповідно для підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, збільшується сума сплати єдиного податку.

Так, для першої групи платників єдиного податку – в межах до 10% розміру прожиткового мінімуму (тобто в 2018 році ставка єдиного податку буде не більше 176,20 грн. на місяць); для другої групи платників єдиного податку – в межах до 20% розміру мінімальної заробітної плати (до 744,60 грн на місяць).

По завершенню семінару учасники зібрання отримали відповіді на свої запитання.

 

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області