Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Задекларуйте свої доходи до 1 травня!

 

З 1 січня  2014 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян. Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2013 році, подається не пізніше 1 травня 2014 року до органів доходів і зборів за місцем реєстрації.

Зокрема, її необхідно обов’язково подати у разі отримання окремих доходів, з яких при їх нарахуванні чи виплаті протягом 2013 року податок не утримувався, доходів від фізичних осіб, які не мають статусу податкових агентів, іноземних доходів.

При цьому декларацію не потрібно подавати у разі отримання доходів:

- виключно від податкових агентів;

- від операцій продажу (обміну) майна, дарування при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок на доходи фізичних осіб.

Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку за наслідками 2013 року. Зробити це можна упродовж всього 2014 року.

Головне управління Міндоходів у Кіровоградській області закликає платників сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та своєчасно подати декларації.

 

Буклет "Я декларую свої доходи тобі, Україно!"