Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податковою міліцією припинено постачання до Кіровоградської області небезпечної горілки

07.02.2020

В рамках операції «Акциз 2020», співробітниками податкової міліції, під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області, при взаємодії з УСБУ в Кіровоградській області та Управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області ДСР Нацполіції України, припинено черговий канал постачання групою осіб неякісних незаконно виготовлених горілчаних напоїв на територію Кіровоградської та Черкаської областей.

Встановлено, що група осіб здійснювала свою незаконну діяльність з виготовлення та реалізації незаконно виготовлених алкогольних напоїв на території вказаних областей. Незважаючи на методи конспірації, діяльність спритних ділків вдалося викрити та припинити. 

Під час проведення санкціонованих судом обшуків з незаконного обігу вилучено підакцизну продукцію на загальну суму понад 1,2 мільйони гривень. Зокрема, понад 2.7 тис. літрів спирту, понад 2,6 тис. літрів водно-горілчаної суміші, 361 пачку цигарок без марок акцизного податку України, транспортні засоби, які використовувалися для транспортування незаконно виготовлених горілчаних виробів. Завдяки злагодженим діям вдалося попередити потрапляння неякісної небезпечної продукції до споживачів. 

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.