Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про погашення заборгованості зі сплати ЄСВ

22.04.2019

За інформацієювідділу погашення боргу ГУ ДФС у Кіровоградській області станом на1 березня 2019 року загальна сума боргу зі сплати єдиного соціального внеску по 12 775 боржникам становить 183,5 млн гривень. З них 11 938 - це фізичні особи – підприємці, борг яких складає 145,2 млн гривень.

З початку року загальна сума боргу з єдиного соціального внеску збільшилась на 19,3 млн грн, темп зростання заборгованості склав 112 відсотків. Збільшення боргу відбулося за рахунок несплати фізичними особами-підприємцям самостійно задекларованих сум єдиного внеску.

З початку цього року передано на стягнення до органів Державної виконавчої служби 1910 узгоджених вимог по сплаті єдиного внеску на загальну суму 33,2 млн грн, в результаті чого до бюджету за перших два місяці 2019 року надійшло 2,7 млн гривень.

Станом на 18 березня 2019 року загальна сума боргу зі сплати єдиного внеску у Кіровоградській області зменшилася на 6,2 мільйонів гривень.

Відповідно до чинного законодавства єдиний соціальний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

За наявності у платника одночасно зобов’язань зі сплати єдиного внеску, зобов’язань по сплаті податків та інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язань перед іншими кредиторами - сплата єдиного внеску виконуються в першу чергу і має пріоритет перед усіма іншими, крім зобов’язань з виплати заробітної плати, - наголосили в обласному фіскальному відомстві.