Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Кіровоградщині ліквідовано підпільне виробництво підробленої горілки

27.02.2018

Працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області, в ході розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.204 КК України, 16-17 лютого цього року, під час проведення операції «Акциз-2018», з метою виявлення та припинення фактів незаконного виготовлення підакцизних товарів, на підставі ухвал слідчого судді Ленінського районного суду проведено 8 обшуків на території Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

В результаті проведених заходів припинена незаконна діяльність 4 підпільних цехи з незаконного виготовлення підакцизних товарів. Оковита виготовлялася в гаражних приміщеннях з антисанітарними умовами шляхом змішування спирту, води та смакових добавок із застосуванням електричних насосів, лійок та тари різних об’ємів. Зразки вилучених спиртовмісних сумішей направлено до Науково-дослідного інституту судових експертиз для проведення судово-хімічної експертизи.

З незаконного обігу вилучено підакцизної продукції на загальну суму близько 2,2 млн грн, у тому числі:

7 788 літрів спирту;

655 літрів водно-спиртової суміші;

98 літрів лікеро-горілчаних виробів, під виглядом заводської продукції, розлитих по скляних пляшках;

4 418 пачок цигарок в асортименті без марок акцизного податку України.

В ході проведених обшуків вилучено грошові кошти, які були отримані в результаті здійснення незаконної діяльності, пов’язаної з реалізацією незаконно виготовленої підакцизної продукції, у сумі 27 тис.грн, автомобіль, який використовувався у злочинній діяльності.

У кримінальному провадженні здійснюється досудове розслідування та триває збір доказів по документуванню злочинної діяльності осіб, причетних до скоєння кримінальних правопорушень, з метою подальшого їх притягнення до кримінальної відповідальності.