Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Податкова міліція Кіровоградщини діє виключно в рамках чинного законодавства

04.09.2019

Під стінами фіскальної служби проводилась акція протесту щодо тиску керівництвом ГУ ДФС в Кіровоградській області на бізнес, а саме: на ТОВ «Кіровоградпостач», ТОВ «Тітан-Кіровоград» та ТОВ «Прогрес 2010».

Що стосується слідчих дій відносно ТОВ «Кіровоградпостач», то відповідно до вимог ст. 222 КПК України, дозвіл на розголошення відповідних даних досудового слідства не надано. Проте службовими особами вказаного товариства неодноразово подавались скарги до Президента України, Генеральної прокуратури України, Державної фіскальної служби України, Кіровоградської обласної ради. Проведеними перевірками зазначених у скаргах фактів, вони свого підтвердження не знайшли. Будь-яких порушень, в тому числі вимог кримінального процесуального законодавства під час здійснення досудового розслідування, не допущено.

Щодо підприємств ТОВ «Тітан-Кіровоград» та ТОВ «Прогрес 2010», керівники яких були активними учасниками мітингу, кримінальні провадження стосовно них не розслідувались та не розслідуються. Відповіднозвинувачення не висувались. Блокування роботи зазначених підприємств, їх рахунків або збуту продукції, як зазначають їх керівники, не вчинялось.

Головне управління ДПС у Кіровоградській області