Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Профілактика корупційних правопорушень у фіскальних органах Кіровоградської області триває

09.09.2016

Вжиття заходів щодо профілактики корупційних правопорушень у сфері службової діяльності залишається одним із основних пріоритетних напрямків роботи територіальних органів ДФС у Кіровоградській області.

Як повідомили у відділі внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Кіровоградській області за січень-серпень 2016 року проведено 248 профілактичних заходів (лекцій, виступів, бесід) в структурних підрозділах органів ДФС у Кіровоградській області з метою упередження випадків корупційних проявів.

З початку року проведено 54 перевірки відносно посадових осіб податкової та митної служби у Кіровоградській області, за результатами яких направлено 14 подань, для вжиття заходів реагування, в наслідок чого притягнуто до відповідальності 7 осіб.

До правоохоронних органів направлено 17 матеріалів перевірок та зареєстровано 7 кримінальних провадження у сфері службової діяльності.

За участю співробітників ВВБ ГУ ДФС в області викрито факти порушень чинного законодавства суб’єктами господарювання, внаслідок чого до державного бюджету донараховано податків та платежів у сумі 6,8млн.грн. та митних платежів - 15,3млн.гривень.

Інформацію про випадки порушення прав платників, де вбачаються ознаки вчинення службових злочинів, корупційних правопорушень, появи громадян, які видають себе за працівників органів Державної фіскальної служби, а також інші правопорушення, можна повідомити за телефоном (0522) 36-69-43 до відділу внутрішньої безпеки при ГУ ДФС у Кіровоградській області.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області