Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Щодо дій податкової міліції фіскальної служби області стосовно ТОВ „Протеїн-продакшн”

16.12.2015

Джерело: інтернет-портал "Перша електронна газета" - "Хто замовив «Протеїн» або Рейдери у формі податкової міліції?".

9 грудня на кіровоградському підприємстві «Протеїн-продакшн» був звичайний робочий день, який не обіцяв нічого екстраординарного. Кожен займався своєю справою.

У промисловій зоні виробляли та відвантажували продукцію, в адміністрації укладали угоди, нараховували зарплати, приймали на роботу. І тут раптом на очах здивованих вахтерів невідомі особи несподівано почали перестрибувати через турнікет на прохідній. Орда «прибульців» заблокувала входи-виходи.Не вистачало лише автоматників та криків: «Усім обличчям вниз!». Не пред’являючи документів, однозначно боячись публічності, застосовуючи фізичний та психологічний тиск, погрожуючи зброєю, вони почали нахабно проводити обшук на підприємстві.

Керівництво  «Протеїну» почало з’ясовувати, через які такі заслуги і хто влаштував  на підприємстві  маски-шоу?   Непрохані гості тільки через чотири години театру абсурду представилися кіровоградськими податківцями оперативного управління ГУ ДФС в області.

Вони пред’явили  рішення – увага! – Маріупольського суду Донецької області по справі трьох підприємств, з якими кіровоградський «Протеїн» ніколи не мав жодних зв’язків та навіть не чув про такі. Чому суддя Маріуполя прийняла рішення про виїмку документів, а через пару годин вирішила дати дозвіл на обшук? Це ж не злочинне угрупування, щоб діяти так жорстко! За словами юриста підприємства Сергія Іванова, керівництво «Протеїну» завжди готове добровільно надавати усі документи за рішеннями суду, але податківців це не цікавило, вони грали свої, заздалегідь зрежисовані  кимось ролі. Чому податківці боялись публічності? Чому вони привели своїх понятих та інструктували їх? Чому самостійно, без понятих і працівників підприємства, проводили якісь дії у приміщеннях «Протеїну»?  Чому  кіровоградські  податківці не пред’явили доручення на проведення слідчих дій від ДФС в Донецькій області?  Чи не випливає з цього, що ця операція була ініціативою саме кіровоградських податківців, які забезпечували інтерес зацікавлених осіб?  Вся ця історія нагадує класичну схему переділу власності, яку в народі називають рейдерством.  Врешті-решт, де ми живемо?  У цивілізованій країні, чи в Гондурасі, де керує мафія? Хто ж таки замовив податківцям «Протеїн»?  Колектив підприємства звертається у прокуратуру області та до голови Кіровоградської обласної державної адміністрації  Сергія Кузьменка, з проханням дати оцінку діям кіровоградських податківців.

Про те, як розгортатимуться події на підприємстві, читайте в наступних матеріалах. Далі буде.

Зміст реагування:

Щодо дій податкової міліції фіскальної служби області стосовно ТОВ „Протеїн-продакшн”

 Співробітниками податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області, 9-10 грудня 2015 року, на підставі ухвал слідчого судді по кримінальному провадженню, яке зареєстровано за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.205, ч.3 ст. 212 КК України, з метою виявлення та вилучення зазначених в ухвалах первинних бухгалтерських документів та електронних носіїв інформації, проведено обшуки на ТОВ „Протеїн-продакшн” та ПрАТ „Креатив”.

Зазначені обшуки проведено згідно вимог чинного законодавства.

 Прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області