Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Спростування інформації щодо «зловживання» службовим становищем посадовими особами Кіровоградської митниці ДФС

16.06.2015

Джерело: Прес-служба прокуратури Кіровоградської області - "Хід розслідування кримінального провадження щодо зловживання митниками у співучасті з керівництвом ТОВ «ПФК» службовим становищем" 


Хід розслідування кримінального провадження щодо зловживання митниками у співучасті з керівництвом ТОВ «ПФК» службовим становищем

Прокуратурою Кіровоградської області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.1 ст.364 КК України щодо зловживання службовим становищем посадовими особами Кіровоградської митниці у співучасті із службовими особами ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат» з метою одержання неправомірної вигоди для ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат» та ТОВ «Олександрія-Лідер» у вигляді несплати обов’язкових митних та податкових платежів; за ч.1 ст.366 КК України щодо внесення службовими особами ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат» завідомо неправдивих відомостей до вантажно-митних декларацій; за ч.2 ст.209 КК України щодо легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом службовими особами ТОВ «Олександрія-Лідер» за попередньою змовою зі службовими особами ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат».

Наразі, слідчими прокуратури області за рішенням суду проведено ряд слідчих дій, у тому числі обшуки у виробничому підрозділі у смт Побузьке та у головному офісі дирекції ПФК, що в Києві. Досудове розслідування триває.

Крім того, прокуратурою області внесено відомості до ЄРДР за ч.2 ст.342 КК України за фактом опору адміністрації ПФК правоохоронцям. Так, керівництво ПФК шляхом організації «живої стіни» із працівників підприємства, блокували вхід та заважали слідчому, процесуальним керівникам та співробітникам УМВС України в області, які перебували у форменому одязі, потрапити на територію комбінату та належним чином провести санкціоновані судом слідчі дії.               

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області 

Зміст реагування: 

Кіровоградська митниця повідомляє 

Кіровоградська митниця повідомляє, що дійсно 9 вересня 2014 року слідчим відділом прокуратури Кіровоградської області було порушено кримінальне провадження №42014120000000098 за фактами зловживання службовими особами Кіровоградської митниці Міндоходів своїм службовим становищем та вчинення впродовж 19.05.2011 – 06.08.2014 службового підроблення службовими особами ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат» при декларуванні у митний режим «Імпорт» шлаку від феронікелевого виробництва та легалізації (відмивання) службовими особами ТОВ «Олександрія-Лідер» майна здобутого незаконним шляхом під час зловживання своїм службовим становищем службовими особами ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат» за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст 366, ч. 2 ст. 209 та ч.1 ст. 364 КК України.

В рамках зазначеного кримінального провадження, згідно окремої постанови прокуратури Кіровоградської області, було призначено проведення службової перевірки щодо правомірності дій працівників Кіровоградської митниці Міндоходів під час розгляду та прийняття рішення №901000006/2011/000236/2 від 19.05.2011 про коригування митної вартості товару - шлак від феронікелевого виробництва ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат».

Результатами службової перевірки, проведеної у жовтні 2014 року встановлено, що вищезазначене рішення про коригування митної вартості товару було прийнято з дотриманням вимог Митного Кодексу України та інших нормативно–правових актів, які регулюють питання визначення митної вартості товарів та визнано правомірними дії посадових осіб Кіровоградської митниці.

Будь-яких інших слідчих дій в рамках кримінального провадження №42014120000000098 відносно посадових осіб митниці не проводилось.


 Кіровоградська митниця ДФС