Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Кропивницькому відбулось чергове засідання Громадської ради при обласному управлінні фіскальної служби

29.05.2019

Вчора, 28 травня 2019 року, відбулось друге в цьому році засідання Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області.

У заході взяли участь в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний, заступники начальника обласного апарату Тетяна Гавренкова та Олександр Личук, а також перший заступник начальника Кіровоградської митниці ДФС Євген Скібіцький.

Засідання було присвячено таким питанням, як особливості проведення перевірок малого та середнього бізнесу органами ДФС, питанням митного законодавства та підсумкам декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році.

Також членів Громадської ради проінформували про результати роботи Головного управління ДФС у Кіровоградській області по наповненню бюджетів усіх рівнів за перший квартал 2019 року.

Членами дорадчого органу затверджено Положення про Громадську раду при ГУ ДФС у Кіровоградській області, а також обговорено план роботи Громадської ради у третьому кварталі 2019 року.

В ході зустрічі відбулася жвава дискусія навколо питань, які були предметом розгляду на цьому засіданні та стала доказом взаємного інтересу до підтримки якісного та конструктивного діалогу між представниками громадських організацій Кіровоградщини і фіскалами.

ГУ ДФС у Кіровоградській області