Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про податкові новації – 2019 говорили під час семінару на Кіровоградщині

28.02.2019

В новому році податківці Кіровоградської області продовжили співпрацю з Кіровоградським осередком ВГО „Всеукраїнський бухгалтерський клуб”, яка триває вже декілька років.  

У ході семінару, який відбувся 26 лютого 2019 року, платники дізнались про основні зміни в законодавстві у 2019 році.

Спікери семінару розповіли присутнім про зміни, внесені до Податкового кодексу України в частині оподаткування прибутку підприємств, зокрема, заповнення декларації з податку на прибуток у 2019 році, порядок зупинення  податкових накладних та розрахунків коригування в єдиному реєстрі податкових накладних,  умови та порядок розблокування ПН/РК, пільги по податку на додану вартість.

Окремо проінформували учасників семінару про зміни до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні.

Присутнім нагадали також, що з початку року розпочато кампанію декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році, яка триватиме до 01 травня 2019 року. Крім того, надані роз’яснення щодо права платників на податкову знижку.

Наприкінці семінару присутні отримали відповіді від фахівців фіскальної служби  на свої запитання, тож працівники органів ДФС у Кіровоградській області закликають платників податків бути обізнаними із новаціями в законодавстві, брати активну участь у семінарах та публічних заходах.

ГУ ДФС у Кіровоградській області