Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Кропивницькому відбулася прес-конференція „Безкоштовна юридична допомога на відстані одного кліку”

20.02.2019

Нещодавно  у Кропивницькому відбулася прес-конференція„Безкоштовна юридична допомога на відстані одного кліку”, під час якої громадська організація „Юридична клініка для малого та середнього бізнесу”, презентувала нову соціальну он-лайн платформу, метою якої є сприяння правовій обізнаності підприємців, в тому числі і у питаннях податкової політики та митної справи, консультаційна допомога для належного захисту їхніх законних прав та інтересів.

Юридична клініка для малого та середнього бізнесу надає безкоштовні консультації адвокатів у сфері земельного, цивільного, господарського, трудового, податкового та кримінального права.

На онлайн-платформі lawmsb.com.ua, аби отримати юридичну консультацію необхідно зареєструватися і надіслати питання на опрацювання адвокатами-волонтерами, які є переважно студентами українських вишів юридичних факультетів. Ще є п’ять практикуючих фахівців юридичних фірм, які перевіряють відповіді студентів на правильність.

Захід відбувся за участі заступника начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Тетяни Гавренкової, члена координаційної ради з питань підприємців міськради Кропивницького Тамари Самиляк, фахівців Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області та представників місцевих засобів масової інформації.

В ході зустрічі Тетяна Гавренкова проінформувала присутніх про кількісний розподіл платників податків, зареєстрованих в органах ДФС у Кіровоградській області та сплату ними платежів до бюджету, а також про сервіси та послуги, які надаються платникам податків.

По закінченню прес-конференції усі бажаючі мали змогу задати запитання та отримати відповіді від спікерів заходу.

  ГУ ДФС у Кіровоградській області