Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відбулась урочиста нарада з нагоди 4-ї річниці утворення спецпідрозділу „Фантом”

31.01.2019

У Державній фіскальній службі в режимі відеоселектору відбулася урочиста нарада з нагоди четвертої річниці утворення спецпідрозділу ДФС з оперативного забезпечення зони проведення АТО та операції Об'єднаних сил. Захід пройшов за участі заступника Міністра фінансів України Сергія Верланова, виконуючого обов'язки Голови Державної фіскальної служби України Олександра Власова, першого заступника Голови ДФС України Сергія Білана, керівництва ДФС, територіальних органів ДФС та підрозділів податкової міліції в регіонах.

Під час заходу відбулася церемонія вручення відзнак та заохочень працівникам податкової міліції, які виконували службові обов'язки у зоні проведення ООС.

З лютого 2015 року «Фантом» боронить економічну безпеку держави, протидіє незаконному фінансуванню тероризму та незаконних збройних формувань.

У Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області офіцерів податкової міліції привітав в. о. начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний, керівний склад податкової міліції та колеги.

 

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області