Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про детінізацію ринку праці йшлося на спільній нараді в обласному фіскальному відомстві

24.09.2018

З метою виконання доручення Прем’єр-міністра України за результатами наради щодо щодо недопущення неоформлених трудових відносин, 18 вересня в Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області проведено спільну нараду за участю керівників обласних структур: Управління Держпраці, Головного управління Пенсійного фонду, Головного управління Національної поліції та представника Департаменту Агропромислового розвитку Кіровоградської ОДА.

Нарада в обласному відомстві проведена за участі в.о. начальника ГУ ДФС в області Сергія Тертичного, першого заступника начальника Дмитра Афоніна та заступника начальника ГУ ДФС в області Тетяни Гавренкової.

На початку заходу керівники обласних структур проінформували присутніх про старт інформаційно – роз’яснювальної кампанії в області щодо недопущення неоформлених трудових відносин. Обговорили проблеми наповненості бюджету України, зазначивши, що реальним джерелом збільшення надходжень до бюджету є детінізація робочих місць та боротьба  із заробітною платою „в конвертах”.

Про надання правоохоронними органами правової допомоги та забезпечення публічного порядку у здійсненні органами ДФС і Держпраці повноважень говорив керівник Головного управління Національної поліції Кіровоградщини.

Про результати роботи щодо легалізації доходів населення за вісім місяців поточного року проінформувала присутніх заступник начальника ГУ ДФС в області Тетяна Гавренкова.

Зокрема зазначила, що протягом січня-серпня 2018 року органами ДФС області проведено індивідуальну роботу із керівниками 360 підприємств. В результаті вжитих заходів підвищено рівень виплати заробітної плати на 313 підприємствах, за рахунок чого до бюджету додатково надійшло 1159,3 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, 96,6 тис.грн. військового збору та 1416,9 тис.грн. єдиного соціального внеску.

Проведено 12 фактичних перевірок з питань дотримання роботодавцями законодавства щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками. Станом на 01.09.2018 року за рахунок вжиття заходів податкового контролю виявлено 256 офіційно не оформлених найманих працівників.

На засіданнях комісій при райдержадміністраціях та міськвиконкомах області протягом восьми місяців 2018 року з питання підвищення рівня виплати заробітної плати заслухано керівників 461 підприємства. В результаті вжитих заходів підвищено рівень виплати заробітної плати на 354 підприємствах, за рахунок чого до бюджету додатково надійшло 11017,2 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, 918 тис.грн. військового збору та 13465,5 тис.грн. єдиного соціального внеску.

Підводячи підсумок наради очільник обласного фіскального відомства Сергій Тертичний, запропонував створити робочі групи з метою проведення спільних заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області