Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Cуб’єктам господарювання Кропивницького розповіли про інноваційні підходи у сфері РРО під час семінару

24.09.2018

Днями за ініціативою Кіровоградського осередку ВГО „Всеукраїнський бухгалтерський клуб” за участі фахівців Головного управління ДФС у Кіровоградській області для бухгалтерів і керівників комерційних та аграрних підприємств Кіровоградщини було проведено семінар.

Учасники зібрання отримали нагоду дізнатись серед іншого про перспективні новації законодавства у частині застосування РРО.

Під час семінару начальник відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту ГУ ДФС у Кіровоградській області Наталія Набієва ознайомили суб’єктів господарювання  з ініціативами Кабінету Міністрів України щодо впровадження новітніх моделей програмних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій (системи e-Receipt (електронний чек)), що  дозволять спростити порядок реєстрації РРО та стимулюватимуть бізнес до використання сучасних ІТ-систем при здійсненні готівкових розрахунків.

За словами  представника обласного управління фіскальної служби, новітні моделі комплексу стануть альтернативою традиційним касовим апаратам. А саме впровадження інноваційної електронної системи дозволить створити умови для застосування платниками податків для реєстрації розрахункових операцій пристроїв широкого вжитку (персональних комп’ютерів, планшетів, смартфонів) та значно скоротити витрати на їх придбання та обслуговування.

Наприкінці семінару усі бажаючі отримали відповідь на поставлені питання та мали змогу отримати практичні поради щодо застосуванняРРО у господарській діяльності.

ГУ ДФС у Кіровоградській області