Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Кропивницькому урочисто привітали кращих підприємців Кіровоградщини

30.08.2018

Сьогодні, кращих підприємців області привітали в Кіровоградській обласній державній адміністрації. Суб’єктам підприємницької діяльності були вручені грамоти та подяки від Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кіровоградської обласної ради, нагороди від Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, обласного відділення Українського союзу промисловців та Кіровоградського обласного об’єднання організації роботодавців.

Традиційно нагородили кращих підприємців - сумлінних платників податків і від Головного управління ДФС у Кіровоградській області.

Впевнена, що такі успішні люди, як Ви, зможуть зробити процвітаючим й успішним наш регіон, а Державна фіскальна служба у Кіровоградській області, буде і надалі створювати  усі умови  для майбутнього розвитку  Вашого бізнесу. Хочу побажати ніколи не втрачати своєї підприємницької хватки і чуття на успіх, постійно ставити перед собою нові цілі і неодмінно домагатися їх досягнень. Бажаю великих доходів і розумних витрат.Ми цінуємо наші партнерські відносини та сподіваємося на подальшу співпрацю” – зазначила заступник начальника  обласного фіскального відомства Тетяна Гавренкова у своєму виступі. 

За сумлінне виконання податкових зобов'язань перед державою, високу податкову культуру, зміцнення позитивного іміджу українського підприємництва, вагомий внесок у розвиток підприємництва та економіки регіону, добросовісну працю в партнерстві з територіальними органами Державної фіскальної служби області та з нагоди Дня підприємцяграмотами Головного управління ДФС у Кіровоградській області нагороджені:

Слоквенко Олексій Вікторович - фізична особа-підприємець (м. Кропивницький);

Михайловський Олександр Валентинович - фізична особа-підприємець (м. Кропивницький).

ГУ ДФС у Кіровоградській області