Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Головним управління ДФС в області проведено семінар для бухгалтерів комерційних та аграрних підприємств

21.11.2017

Днями відбувся семінар на тему: „Новини законодавства, актуальні роз”яснення з питань обліку та оподаткування”, організований Кіровоградським осередком ВГО „Всеукраїнський бухгалтерський клуб”для бухгалтерів комерційних та аграрних підприємств Кіровоградщини.

У заході прийняли участь фахівці Головного управління ДФС у Кіровоградській області та управління Держпраці у Кіровоградській області.

На семінарі представниками Головного управління обговорювались практичні питання щодо зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та порядок розгляду скарг стосовно відмови у реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування.

Також, розглядались питання порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку" (форма 1-ДФ), зміни та новації нарахування єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, питання трудових правовідносин тощо.

Всім учасникам семінару були надані змістовні відповіді на питання.

По закінченню заходу присутніми висловлена готовність до співпраці та переконаність в необхідності подальшого продуктивного та якісного партнерства.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області