Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про проблеми, що турбують роботодавців області, говорили під час спільного засідання Організації роботодавців та обласного відділення УСПП

30.10.2017

27 жовтня 2017 року відбулось спільне розширене засідання правлінь Організації роботодавців області та обласного відділення Українського союзу промисловців та підприємців. На засіданні окреслено основні завдання щодо створення сприятливих умов для розвитку економіки регіону та підтримки підприємництва області.

До участі в роботі засідання були запрошені представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, громадських організацій міста та ЗМІ.

В заході також взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко та в.о. начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний.

Розпочинаючи засідання Сергій Коваленко підкреслив, що сьогодні ключові пріоритети державної економічної політики – це інтеграція України в європейський і світовий економічний простір, залучення інвестицій, нарощування виробництва, розвиток інфраструктури та створення нових робочих місць. На Кіровоградщині успішним прикладом співпраці влади і бізнесу цього року стало проведення найбільшої в Україні Міжнародної агропромислової виставки "АгроЕкспо-2017" та в її рамках Міжнародного інвестиційного форуму, а також науково-практичної конференції "Кіровоградщина-2025: пріоритети і можливості розвитку".

В ході засідання також були окреслені основні проблемні питання для підприємницьких структур. Такі як: відсутність висококваліфікованих молодих спеціалістів, а також відтік професійних кадрів з області; проведення перевірок суб’єктів господарювання органами державного нагляду (контролю), силовими структурами; відсутність системної роботи щодо формування сприятливого бізнес-середовища на місцевому рівні.

Присутні не тільки констатували існуючи проблеми, а й запропонували можливі шляхи їх вирішення.

За результатами роботи конференції присутні сформували ряд пропозицій до органів влади різного рівня щодо покращення законодавчої бази ведення підприємницької діяльності та підготовки кадрів, проведення спільної роботи щодо виходу на траєкторію зростання тривалого етапу рецесії в економічного розвитку регіону, захисту прав та свобод суб’єктів господарювання.

 

 

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області