Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Кропивницькому відбулось чергове засідання Громадської ради при обласному управлінні фіскальної служби

03.10.2017

29 вересня 2017 року відбулось третє в цьому році засідання Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області.

У заході взяли участь в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний, перший заступник начальника обласного апарату Олег Лічман та в.о. начальника Кіровоградської митниці ДФС Євген Скібіцький.

Засідання було присвячено актуальним питанням оподаткування, зокрема у відомстві звернули увагу на переваги запровадження системи електронного управління ризиками при адмініструванні ПДВ.

Також членів Громадської ради поінформували про результати роботи Головного управління ДФС у Кіровоградській області по наповненню бюджетів усіх рівнів за дев’ять місяців 2017 року та Кіровоградської митниці ДФС щодо основних напрямів її роботи.

Так, станом на 28 вересня цього року завдяки спільній взаємодії органів ДФС, місцевого самоврядування та платників податків забезпечено до зведеного бюджету понад 5 млрд грн, що на 1,2 млрд грн або в 1,3 рази більше проти аналогічних надходжень 2016 року.

До загального фонду державного бюджету за дев’ять місяців 2017 року акумульовано 2,3 млрд грн, що на 425,3 млн грн більше, ніж минулоріч.

Місцеві бюджети області протягом 9 місяців 2017 року наповнюються досить значними темпами. Зокрема, за інформацією станом на 28 вересня очікувані надходження склали 2,9 млрд грн, що на 33 відс. більше проти цього ж періоду 2016 року.

Членами дорадчого органу затверджено план роботи Громадської ради у четвертому кварталі 2017 року.

В ході зустрічі відбулася жвава дискусія навколо питань, які були предметом розгляду на цьому засіданні та стала доказом взаємного інтересу до підтримки якісного та конструктивного діалогу між представниками громадських організацій Кіровоградщини і органами ДФС.ГУ ДФС у Кіровоградській області