Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Головне управління ДФС у Кіровоградській області прийняло участь у семінарі для бухгалтерів комерційних та аграрних підприємств

26.09.2017

Про питання пов’язані з блокуванням реєстрації податкових накладних, критерії, оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких ПН/РК в ЄРПН (СМ КОР), податкові та бухгалтерські наслідки для покупця / продавця при блокуванні податкових накладних йшлося під час семінару для платників податків 22 вересня 2017 року.

Присутнім надані практичні поради стосовно правильного формування пакету документів, достатніх для розблокування податкової накладної, та алгоритму дій платників у разі призупинення реєстрації накладних.

Організатором семінару виступив Кіровоградський осередок ВГО „Всеукраїнський бухгалтерський клуб”.

До участі у проведенні семінару були запрошені представники головного управління Держпраці у Кіровоградській області.

Також на семінарі обговорювались такі актуальні питання як податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та єдиний податок для платників 4 групи сільськогосподарських товаровиробників.

Зокрема, фахівці обласного апарату нагадали, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2016 рік за ставками та з використанням пільг, які були законодавчо визначені у цей період.

Податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

- для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

- для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

- для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

По закінченню заходу присутніми висловлена готовність до співпраці та переконаність в необхідності подальшого продуктивного та якісного партнерства.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області