Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Кіровоградщині привітали підприємців з професійним святом

01.09.2017

Дев’ятнадцять років поспіль у першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Таке свято, створене для того, щоб показати наскільки підприємництво важлива частина економіки країни та щоб підтримати підприємців України в цілому.

Напередодні свята, в Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення в місті Дня підприємця, в яких взяли участь підприємці, керівники малих і середніх підприємств, представники громадських організацій, тощо.

Підприємців Кіровоградщини з професійним святом привітав голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко .

Суб’єктам підприємницької діяльності були вручені грамоти та подяки від Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кіровоградської обласної ради, Головного управління ДФС у Кіровоградській області, а також нагороди від Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати та Кіровоградського обласного об’єднання організації роботодавців.

За значний внесок в наповнення бюджетів усіх рівнів, своєчасну сплату податків у повному обсязі, сумлінну і самовіддану працю в партнерстві з територіальними органами Державної фіскальної служби області та з нагоди Дня підприємця подяками Головного управління ДФС у Кіровоградській області нагороджені:

Поляков Володимир Олександрович - фізична особа-підприємець (м. Кропивницький);

Радковський Юрій Федорович- фізична особа-підприємець (м. Кропивницький).

«Хочу висловити кожному з вас глибоку вдячність за те, що у цих не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, високим рівнем податкової свідомості ви забезпечуєте добробут власних родин, активно сприяєте вирішенню актуальних проблем економіки області та України загалом.

Бажаю вам, вашим родинам, міцного здоров’я, щедрої світлої долі, добробуту і злагоди у кожній родині» - привітав присутніх очільник обласного апарату Сергій Тертичний.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області