Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Підсумки роботи п’яти місяців 2016 року обговорили під час апаратної наради ДФС України та територіальних органів фіскальної служби

09.06.2016

Вчора, 8 червня 2016 року, Державною фіскальною службою України в режимі відеоселектору проведено апаратну нараду щодо підсумків роботи за січень-травень та травень 2016 року в цілому по фіскальній службі України та окремо по регіонах.

В продовження наради в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Тетяна Гавренкова підвела підсумки роботи обласного відомства з початку року, а також обговорила з начальниками структурних підрозділів обласного апарату та начальниками державних податкових інспекцій області актуальні та найбільш проблемні питання, пов’язані із виконанням бюджетних призначень.

Зокрема, підводячи підсумки роботи за січень-травень 2016 року очільниця відомства зазначила, що всі індикативні показники по основних платежах виконані. До загального фонду державного бюджету забезпечено надходження у сумі 1млрд. 132млн.грн., що вдвічі більше ніж за аналогічний період минулого року (555млн.грн.). Індикативний показник виконаний на 159 відсотків. А також відмітила, що всі ОДПІ забезпечили виконання індикативних показників до загального фонду державного бюджету, місцевих бюджетів як за 5 місяців, так і за травень цього року.

Під час заслуховування керівників державних податкових інспекцій області, керівництвом обласного апарату вказано на недоліки в організації роботи інспекцій та наголошено на чіткому виконанні поставлених завдань, зокрема на виконанні індикативних показників та про відповідальність кожного керівника за забезпечення належного рівня надходжень до бюджету у червні 2016 року.

Окрему увагу на нараді приділено питанню запобігання, попередження та профілактики корупційних діянь у фіскальній службі.

Нагадую керівникам підпорядкованих ОДПІ та структурних підрозділів Головного управління ДФС в області про персональну відповідальність за дії підлеглих працівників та проведення постійної профілактичної роботи в підпорядкованому колективі” – підкреслила Тетяна Гавренкова.

 ГУ ДФС у Кіровоградській області