Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Cтан протидії злочинності в Кіровоградській області обговорили під час координаційної наради керівників правоохоронних органів

04.09.2020 -

3 вересня 2020 року в приміщенні прокуратури Кіровоградської області відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів області, на якій обговорювався стан протидії злочинності в Кіровоградській області упродовж першого півріччя поточного року, заходи спрямовані на підвищення ефективності боротьби зі злочинністю та її профілактики.

Від Головного управління ДФС у Кіровоградській області на координаційній нараді були присутні: в.о. начальника ГУ ДФС в області Матвій Щербина, начальник управління оперативно-розшукової діяльності ГУ ДФС в області Максим Яремчук та начальник слідчого управління ГУ ДФС в області Володимир Князєв.

Керівництво прокуратури Кіровоградської області відзначило гарні показники за результатами діяльності підрозділів податкової міліції ГУ ДФС в області щодо протидії злочинності в Кіровоградській області.

У своїй промові, під час координаційної наради, Володимир Князєв відзначив, що Головним управлінням ДФС у Кіровоградській області постійно вживаються заходи щодо виявлення, документування та припинення злочинів у пріоритетних галузях економіки та бюджетній сфері, які вчиняються службовими особами підприємств установ та організацій, корупційних злочинів та злочинів скоєних у сфері земельних відносин, у тому числі у складі організованих злочинних груп та їх якісного розслідування.

Протягом першого півріччя поточного року за результатами досудових розслідувань слідчими ГУ ДФС у Кіровоградській області скеровано до суду 15 кримінальних проваджень стосовно 19 осіб, у тому числі 2 кримінальні провадження у яких 6 особам оголошено підозри про скоєння кримінальних правопорушень у складі організованих груп.