Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Операція «Акциз-2020»

20.08.2020

Податковою міліцією ГУ ДФС у Кіровоградській області проводяться заходи направлені на документування та припинення фактів незаконного виробництва та обігу підакцизних товарів

За результатами проведених співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області заходів, які були направлені на протидію незаконному виробництву та обігу підакцизних товарів і перекриттю каналів їх контрабандного походження на внутрішній ринок України, протягом січня-серпня поточного року припинено діяльність чотирьох незаконних виробництв підакцизної продукції та вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на загальну суму понад 20 млн.грн., у тому числі: 3 156 літрів спирту, 2 704 літрів незаконно виготовлених горілчаних напоїв та понад 25 тис. пачок тютюнових виробів в асортименті без марок акцизного податку України.

За виявленими фактами незаконного виробництва та обігу підакцизних товарів до Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами співробітників податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області протягом
січня-серпня 2020 року внесено 8 кримінальних проваджень, за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 204 КК України, у тому числі три за фактами незаконного виготовлення алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя та здоров’я громадян.

Протягом звітного періоду слідчими податкової міліції закінчено розслідування та направлено до суду 12 кримінальних провадження даної категорії, у тому числі 2 кримінальних провадження відносно учасників організованих злочинних груп.

 

Головне управління ДФС у Кіровоградській області