Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На Кіровоградщині припинено канал постачання „лівої” горілки

30.07.2020 -

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області, під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області та у взаємодії з працівниками ГУ ДПС у Кіровоградській області припинено канал постачання на територію Кіровоградської та сусідніх областей незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

В ході розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204, ч.3 ст.204 КК України встановлено групу осіб, які здійснювали незаконне виготовлення алкогольних напоїв, що становлять загрозу для життя та здоров’я людей, які у подальшому реалізовували мешканцям Кіровоградської та сусідніх областей.

Під час проведення санкціонованих судом обшуків, з незаконного обігу вилучено підакцизну продукцію на загальну суму близько 8,5 мільйонів гривень. Зокрема, близько 29 тис. літрів спирту, близько 3 тис. літрів водно-горілчаної суміші, 480 пачок цигарок без марок акцизного податку України, а також транспортні засоби, які використовувалися для транспортування незаконно виготовлених горілчаних виробів. Завдяки злагодженим діям вдалося попередити потрапляння неякісної небезпечної продукції до споживачів. 

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.