Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Операція «Акциз-2020»

24.04.2020

За результатами проведених співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області заходів, які були направлені на протидію незаконному виробництву та обігу підакцизних товарів і перекриттю каналів їх контрабандного походження на внутрішній ринок України, протягом січня-квітня поточного року припинено діяльність двох незаконних виробництв підакцизної продукції та вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на суму майже 9 млн.грн., у тому числі: 2 760 літрів спирту, 15 075 літрів незаконно виготовлених горілчаних напоїв та понад 6 тис. пачок тютюнових виробів в асортименті без марок акцизного податку України.

За виявленими фактами незаконного виробництва та обігу підакцизних товарів до Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами співробітників податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області протягом січня-квітня 2020 року внесено 8 кримінальних проваджень, за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 204 КК України, у тому числі два за фактами незаконного виготовлення алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя та здоров’я громадян.

Протягом звітного періоду слідчими податкової міліції закінчено розслідування та направлено до суду три кримінальних провадження даної категорії.

Головне управління ДФС у Кіровоградській області