Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відпрацювання у сфері обігу паливо-мастильних матеріалів

03.01.2020 -

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука від 14.12.2019 №45830/0/1-19 та в рамках операції «Акциз-2019», згідно Закону України №481 «Про державне регулювання обігу виробництва спирту етилового, пального» співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Кіровоградській області здійснюються заходи щодо відпрацювання місць незаконного зберігання та роздрібної торгівлі пальним.

 Всього, станом на 03.01.2019 року, за результатами проведених заходів у сфері обігу паливо-мастильних матеріалів припинено діяльність 17 АЗС, у яких відсутня ліцензія на здійснення роздрібної торгівлі та зберігання палива. Вилучено 30,7 тонн паливно-мастильних матеріалів та обладнання на загальну суму 4,1 млн.грн. Складено 8 протоколів за ч. 5 ст. 164 КУпАП та до ЄРДР внесено 3 матеріали за ознаками правопорушень передбачених ст. 272 КК України. За результатами перевірок власниками демонтовано обладнання 2 АЗС, які не мали дозвільної документації.

 «Звертаємо увагу підприємців Кіровоградської області, що здійснюють зберігання та реалізацію паливо-мастильних матеріалів, на необхідність дотримання діючого законодавства України та обов’язкове отримання дозволів відповідно Закону України №481 «Про державне регулювання обігу виробництва спирту етилового, пального». Попереджаємо, що відносно АЗС, які не матимуть дозвільних документів, на рівні Кіровоградської ОДА буде прийнято рішення щодо їх демонтажу».