Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Кіровоградська митниця ДФС: порушено справ про порушення митних правил на суму 59,8 млн гривень

19.11.2019

Протягом січня-жовтня 2019 року Кіровоградською митницею ДФС порушено 254 справи про порушення митних правил на загальну суму предметів правопорушення 57 млн 762,1 тис. гривень. При цьому до правоохоронних органів направлено 3 повідомлення про ознаки, що можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень. Безпосередньо Кіровоградською митницею ДФС розглянуто 116 справ про порушення митних правил та накладено штрафів на суму 1,9 млн гривень.При цьому обласним митникам вдалося стягнути 572,1 тис. грн штрафів.

У той же час до суду направлено 33 справи про порушення митних правил на суму 11,6 млн гривень. За результатами розгляду судом чотирьох справ про порушення митних правил (з урахуванням розгляду справ, направлених до 01 січня 2019 року) застосовано конфіскацію безпосередніх предметів правопорушення на суму 257,6 тис. грн та накладено штраф на суму 257,6 тис. гривень. З початку цього року стягнено вартість предметів правопорушень на суму майже 5 тис. гривень та у такому ж розмірі штраф, накладений судом.

На підставі аналізу оформлених в митному відношення товарів, у січні-вересні цього року митницею підготовлено 30 запитів до митних органів іноземних держав. За результатами опрацювання отриманих відповідей митницею порушено 61 справу про порушення митних правил на загальну суму 53,3 млн гривень.

З метою недопущення незаконного переміщення через митний кордон України товарів, транспортних засобів, зброї, тютюнових виробів, наркотичних та психотропних речовин митницею проведено 98 спільних заходів з правоохоронними органами Кіровоградської області, за результатами яких складено 53 протоколи про порушення митних правил на суму 7 млн 672,6 тис. гривень.

 Кіровоградська митниця ДФС