Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Кіровоградщина: результати операції «Акциз-2019»

02.08.2019

За результатами проведених співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області заходів, які були направлені на протидію незаконному виробництву та обігу підакцизних товарів і перекриттю каналів їх контрабандного походження на внутрішній ринок України, протягом січня-липня поточного року припинено діяльність чотирьох незаконних виробництв підакцизної продукції та вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на суму майже 65 млн.грн., у тому числі: 388 210 літрів спирту, 2415 літрів незаконно виготовлених горілчаних напоїв 352 тонни пально-мастильні матеріалів та понад 333 тис. пачок тютюнових виробів.

За виявленими фактами незаконного виробництва та обігу підакцизних товарів до Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами співробітників податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області протягом січня-липня 2019 року внесено сім кримінальних проваджень, за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 204 КК України.

Протягом звітного періоду слідчими податкової міліції закінчено розслідування та направлено до суду одне кримінальних провадження за фактами незаконного виготовлення алкогольних напоїв.

ГУ ДФС у Кіровоградській області