Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Кіровоградська митниця ДФС: порушено справ про порушення митних правил на суму 11,5 млн гривень

15.07.2019

Протягом січня-червня 2019 року Кіровоградською митницею ДФС порушено 131 справу про порушення митних правил на загальну суму предметів правопорушення 11 млн 454,5 тис. гривень. При цьому до правоохоронних органів направлено одне повідомлення про ознаки, що можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень. Безпосередньо Кіровоградською митницею ДФС розглянуто 69 справ про порушення митних правил та накладено штрафів на суму 481,6 тис. гривень.При цьому обласним митникам вдалося стягнути майже 413,7 тис. грн штрафів.

У той же час до суду направлено 16 справ про порушення митних правил на суму 3,7 млн гривень. За результатами розгляду судом однієї справи про порушення митних правил (з урахуванням розгляду справ, направлених до 01 січня 2019 року) застосовано конфіскацію безпосередніх предметів правопорушення на суму 156,5 тис. грн та накладено штраф на суму 156,5 тис. гривень.

На підставі аналізу оформлених в митному відношення товарів, у січні-червні цього року митницею підготовлено 21 запит до митних органів іноземних держав. За результатами опрацювання отриманих відповідей митницею порушено 13 справ про порушення митних правил на загальну суму 5,2 млн гривень.

З метою недопущення незаконного переміщення через митний кордон України товарів, транспортних засобів, зброї, тютюнових виробів, наркотичних та психотропних речовин митницею проведено 61 спільний захід з правоохоронними органами Кіровоградської області, за результатами яких складено 41 протокол про порушення митних правил на суму 7 млн 623,6 тис. гривень.

  

Кіровоградська митниця ДФС