Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

З початку 2019 року від мешканців Кіровоградщини надійшло 28 звернень на сервіс «Пульс»

19.06.2019

Протягом січня-травня цього року на сервісу „Пульс” надійшло 28 звернень від платників податків Кіровоградської області, з них 18 – по податковому напрямку та 10 – по митному.

У сфері оподаткування платників податків та громадян цікавили питання роботи органів ДФС – 6 звернень (33,3%), реєстрації податкових накладних і звітності в електронному вигляді – 9 звернень (50,1%), податкового боргу – 2 звернення (11,1%) та електронного адміністрування ПДВ – 1 звернення (5,5%).

У сфері діяльності Кіровоградської митниці ДФС громадяни скаржилися на дії працівників митного поста «Олександрія» Кіровоградської митниця ДФС, на безпідставне завищення митної вартості автомобілів, невчасне оформлення митних декларацій працівниками митного поста «Кіровоград-центральний» та затримку митного оформлення транспортних засобів.

Питання, порушені заявниками, вирішені по суті. Результати розгляду відображені в Інформаційних картках та направлені до ІДД ДФС України.

Головне управління фіскальної служби у Кіровоградській області нагадує, що у випадку якщо хтось володіє інформацією про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби у Кіровоградській області, факти корупції чи зловживання службовим становищем працівниками податкової інспекції, міліції чи митної служби, необхідно звертатися на телефон антикорупційного сервісу «Пульс» - 0 800-501-007, напрямок «4».

ГУ ДФС у Кіровоградській області