Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За право продавати уроздріб підакцизні товари підприємці Кіровоградщини сплатили більше трьох мільйонів гривень

16.04.2019

За перший квартал поточного року місцеві бюджети Кіровоградщини отримали 3 млн 204,8 тис. грн плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Про це повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Кіровоградській області

Протягом січня-березня 2019 року фіскальною службою області кіровоградським платникам видано 963 ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизною продукцією. Зокрема, на реалізацію алкоголю підприємці отримали 522 ліцензії, тютюнових виробів – 441. У той же час анульовано119 ліцензій та призупинено 48.

Також, анульовано дію 1 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями за порушення вимог щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

Інформація про діючі ліцензії знаходиться у відкритому доступі та постійно оновлюється на субсайті територіальних органів ДФС у Кіровоградській області за посиланням:http://kr.sfs.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy/.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області