Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

З початку 2019 року на розгляд до фіскальної служби Кіровоградщини надійшло 13 запитів на публічну інформацію

14.03.2019

З метою забезпечення реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, прозорості та відкритості своєї діяльності, Головним управлінням ДФС у Кіровоградській області забезпечено розгляд документів, з проханням надати публічну інформацію із посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації», які надійшли до обласного відомства та територіальних органів засобами поштового зв’язку, електронною поштою та особисто від запитувача.

Так, упродовж січня-лютого 2019 року до Головного управління ДФС у Кіровоградській області та його територіальних органів надійшло 13 запитів на отримання публічної інформації. З них 8 запитів або 61,5% отримано від фізичних осіб, 3 запита або 23,1% від юридичних осіб та 2 запита (15,4%) від об»єднання громадян.

Відповідно до частини 1 ст.20 Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VІ «Про доступ до публічної інформації», розглянуто та опрацьовано 13 запитів, з яких задоволено 12 запитів, відмовлено по 1 запиту.

Як повідомили в управлінні обслуговування платників ГУ ДФС в області запитувачей цікавила інформація щодо надання рахунків для сплати податків та заборгованостей, щодо проведення перевірок, а також щодо діяльності суб”єктів господарської діяльності та діяльності фіскальних органів.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області