Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

До суб’єктів господарювання Кіровоградщини, які здійснюють діяльність у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів, застосовано 2,8 млн гривень фінансових санкцій

25.01.2019

Протягом 2018 року зарезультатами контрольно-перевірочної роботи та на підставі матеріалів правоохоронних та інших контролюючих органів до суб’єктів господарювання регіону, що здійснюють діяльність у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів, застосовано 2 млн 807,4 тис. грн фінансових санкцій.

Найбільші суми сплачено за торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін – понад 1 млн гривень; за безліцензійну торгівлю алкогольними напоями – 544 тис. грн; за реалізацію алкогольних напоїв, тютюнових виробів з порушенням вимог статті 153 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР – 176,8 тис. грн; за зберігання алкогольних напоїв немаркованими марками акцизного податку, або з підробленими марками акцизного податку – 170 тис. гривень.

Крім того, за неподання (несвоєчасне) подання звітності по виробництву та обігу алкогольних напоїв нараховано 68 тис. грн фінансових санкцій.

На підставі матеріалів отриманих від правоохоронних органів до 31 суб’єкта господарювання застосовано 397,6 тис. грн фінансових санкцій за порушення законодавства в сфері обігу підакцизних товарів.

 ГУ ДФС у Кіровоградській області