Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Протягом 2018 року до органів ДФС у Кіровоградській області надійшло 65 запитів на отримання публічної інформації

14.01.2019

Протягом 2018 року до Головного управління ДФС у Кіровоградській області та його територіальних органів надійшло 65 запит на отримання публічної інформації. З них 44 запита отримано від фізичних осіб, 11 запитів від юридичних осіб. Органи виконавчої влади спрямували до фіскальної служби 1 запит. Від представників засобів масової інформації отримано 2 запити та від об”єднань громадян без статусу юридичної особи отримано 7 запитів.

Відповідно до частини 1 ст.20 Закону, розглянуто та опрацьовано 65 запитів, з яких задоволено 44 запити, відмовлено по 18 запитам та 3 запити надіслано належним розпорядникам інформації.

ГУ ДФС в області нагадує, що удосконалено форму для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби. Зокрема, передбачено можливість обрання запитувачем способу отримання інформації (документів) на запит на отримання публічної інформації шляхом проставлення у такому запиті відмітки «ознайомлення з документами в спеціальному місці розпорядника інформації».

Відповідний наказ Міністерства фінансів України від 04.05.2018 № 468 «Про затвердження Порядку організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами органів Державної фіскальної служби при складанні, поданні та опрацюванні запитів на отримання публічної інформації та Форми для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби» набрав чинності  26.06.2018.

ГУ ДФС у Кіровоградській області