Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Протягом 2018 року від мешканців Кіровоградщини надійшло 34 звернення на сервіс «Пульс»

10.01.2019

Протягом минулого року на сервіс „Пульс” надійшло 34 звернення від платників податків Кіровоградської області, з них 23 – по податковому напрямку та 11 – по митному.

Суб’єктів господарювання та громадян цікавили такі питання у сфері оподаткування: щодо перерахування сум єдиного внеску, сплати податку на нерухомість, наявності у підприємства податкового боргу, отримання податкової знижки, роботи органів ДФС, проведення перевірки на закриття підприємницької діяльності, функціонування системи електронного адміністрування ПДВ, звітності та реєстрації накладних, роботи ЦОП тощо.

Щодо сфери діяльності Кіровоградської митниці ДФС, громадяни скаржилися на безпідставне завищення митної вартості автомобіля, який був придбаний у Грузії та ввозився в Україну для вільного обігу, на невчасне оформлення митної декларації працівниками митного поста «Кіровоград-центральний» та на затримки під час митного оформлення транспортних засобів та вантажу.

Питання, порушені заявниками, вирішені по суті. Результати розгляду відображені в Інформаційних картках та направлені до ІДД ДФС України.

Головне управління фіскальної служби у Кіровоградській області нагадує, що у випадку якщо хтось володіє інформацією про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби у Кіровоградській області, факти корупції чи зловживання службовим становищем працівниками податкової інспекції, міліції чи митної служби, необхідно звертатися на телефон антикорупційного сервісу «Пульс» - 0 800-501-007, напрямок «4».

ГУ ДФС у Кіровоградській області