Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Кіровоградщина: протягом 2018 року надійшло 3,8 млрд грн єдиного внеску

04.01.2019

Впродовж січня – грудня минулого року органи фіскальної служби Кіровоградщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на загальну суму 3 млрд 756,5 млн гривень. Якщо порівняти цей показник з 2017 роком, то у 2018 році ЄСВ сплачено на понад 770,7 млн грн або 25,8 відсотка більше.

При цьому, лише у грудні 2018 року платники єдиного внеску регіону перерахували на рахунки Держказначейства майже 384 млн грн, що на 58,6 млн грн більше надходжень грудня 2017 року.

Нагадуємо, що платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зобов’язані своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати ЄСВ. У разі виявлення своєчасно не сплачених сум страхових внесків платники ЄСВ зобов’язані самостійно обчислити ці внески і сплатити їх з нарахуванням пені.

У Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області звертають увагу, що відповідно до чинного законодавства єдиний соціальний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

За наявності у особи одночасно зобов’язань зі сплати єдиного внеску, зобов’язань по сплаті податків та інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язань перед іншими кредиторами - сплата єдиного внеску виконується в першу чергу і має пріоритет перед усіма іншими, крім зобов’язань з виплати заробітної плати.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області