Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Майже 600 мільйонів гривень поповнили місцевий бюджет платники земельного податку Кіровоградщини

08.11.2018

У Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області проінформували, що протягом  10 місяців 2018 року надійшло 599 млн грн земельного податку. При цьому очікуваний показник виконано на 110,3 %. Досягнуто ріст надходжень податку у порівнянні з відповідним періодом минулого року  на 64,3 млн грн  або на  12 відсотків.  

За жовтень поточного року надійшло 58,6 млн грн. податку.

Водночас у відомстві нагадали, що відповідно до п. 284.1 ст. 284 Податкового кодексу України ставки плати за землю та пільги щодо земельного податку, що сплачується на відповідній території, встановлюють органи місцевого самоврядування  .

Органи місцевого самоврядування до 25 грудня року, що передує звітному, подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки рішення щодо ставок земельного податку та наданих пільг зі сплати земельного податку юридичним та/або фізичним особам за формою, затвердженою Кабінетом Міністрів України.

Нові зміни щодо зазначеної інформації надаються до 1 числа першого місяця кварталу, що настає за звітним кварталом, у якому відбулися зазначені зміни.

  ГУ ДФС у Кіровоградській області