Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Кіровоградщина: з початку 2018 року фіскали отримали майже шість сотень письмових звернень від громадян

11.10.2018

Протягом січня-вересня цього року на розгляд до органів ГУ ДФС у Кіровоградській області надійшло 587 письмових звернень від громадян, що на 239 звернень більше, ніж за відповідний період 2017 року. Обираючи засоби комунікації, заявники здебільшого користуються поштою, послугами уповноваженої особи або надсилають звернення через інші органи влади. За видом звернень - 580 заяв та 7 пропозицій.

Із загальної кількості, 567 звернень виконано в термін та 20 - знаходяться на виконанні.

Всього протягом січня-вересня 2018 року звернувся 641 громадянин. Здебільшого їх цікавили питання фінансової та податкової політики, зокрема контрольно-перевірочної роботи, а також інформували про ухилення від сплати податків.

Також за вказаний період надійшло 11 колективних звернень від 65 громадян, в яких порушувалися питання проведення перевірок та ухилення від сплати податків. Усі вони розглянуті та надано письмові відповіді.

За січень-вересень цього року здійснено 145 прийомів за зверненнями громадян, що на 106 прийомів менше, ніж за цей же період 2017 року. Переважна більшість звернень громадян, що надійшли під час особистого прийому, стосувалися адміністрування податків, контрольно-перевірочної роботи, реєстрації та обліку платників, податкової звітності.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області