Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Дмитро Афонін: завдяки заходам, вжитим податковою міліцією Кіровоградщини, до бюджету надійшло понад 6 млн гривень

09.10.2018

Протягом січня-вересня 2018 року у результаті роботи, проведеної фахівцями підрозділів податкової міліції Кіровогрдщини, забезпечено надходження до бюджету живими коштами понад 6,2 млн гривень за рахунок відшкодування завданих державі збитків по кримінальних справах. Про це під час прес-конференції для представників регіональних ЗМІ зазначив перший заступник начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Дмитро Афонін. Загалом на заході йшлося про підсумки роботи податкової міліції за 9 місяців поточного року.

Крім іншого, посадовець зазначив, що з початку цього року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції внесено 45 кримінальних проваджень, з яких 30 відноситься до категорії тяжких та особливо тяжких, у тому числі 13 - за фактами ухилення від сплати податків. Як результат, в рамках розслідування кримінальних проваджень накладено арешт на майно на загальну суму 33,5 млн.гривень, 26 особам оголошено підозри про скоєння злочинів, а до суду направлено 16 кримінальних проваджень, у тому числі 2 кримінальних провадження відносно учасників організованих злочинних груп.

Продовжуючи роботу за даним напрямком, протягом січня-вересня поточного року співробітниками податкової міліції Кіровоградської області виявлено та припинено діяльність трьох «конвертаційних центрів». За результатами документальних перевірок СГД-вигодонабувачів, які скористалися послугами «конвертаційних центрів» та фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності додатково донараховано 19,8 млн грн податків, з яких 10,3 млн грн вже стягнуто.

У ході проведення заходів, спрямованих на запобігання вчиненню та виявленню злочинів у сфері державних закупівель, протидії незаконному розподілу, розкраданню та нецільовому використанню бюджетних коштів підрозділами податкової міліції Кіровоградської області у поточному році перевірено 24 факти отримання бюджетних коштів. За результатами документальних перевірок, ініційованих співробітниками податкової міліції відносно суб’єктів господарювання - учасників державних закупівель, донараховано 4,9 млн грн, з яких 4,3 млн грн вже сплачено до бюджету.

У рамках прес-конференції, Дмитро Афонін нагадав, що податківцями Кіровоградщини на постійній основі здійснюється несення служби в зоні проведення операції об’єднаних сил у складі зведеного підрозділу податкової міліції ДФС України на контрольних пунктах в’їзду-виїзду на території Донецької та Луганської областей. Основним завданням таких підрозділів є упередження незаконного переміщення товарів через «умовний» кордон на сході країни.

З початку проведення операції 18 співробітників податкової міліції Головного управління ДФС у Кіровоградській області несли службу в складі зведеного підрозділу податкової міліції ДФС України. Четверо з них за результатами несення служби відзначені відзнакою Президента.

«Наприкінці жовтня 2018 року відбудеться чергова ротація, і звісно ж, податківці Кіровоградщини не залишаться осторонь», - наголосив посадовець.

Наприкінці заходу зав’язалася жвава дискусія, у ході якої Дмитро Афонін відповів на всі запитання журналістів, а насамкінець подякував присутнім та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

 

 

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області