Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На обліку в органах ДФС Кіровоградщини перебуває понад 61,5 тисяч платників податків

10.08.2018

Як повідомила заступник начальника обласного управління фіскальної служби Тетяна Гавренкова, станом на 1 серпня 2018 року на обліку в органах фіскальної служби регіону перебувало 61 тисяча 502 платника податків. Це на понад тисячу платників більше, ніж на цю ж дату 2017 року. Із загальної кількості суб’єктів господарювання, понад 27 тисяч – юридичні особи та понад 34 тисячі – фізичні особи-підприємці.

Проти 1 серпня минулого року кількість юридичних осіб збільшилася на 1127, або на 4%. Разом із тим, кількість фізичних осіб-підприємців зменшилася на 41, або на 0,2 %.

У Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків станом на початок серпня поточного року обліковано 1 млн 25 тис. 21 фізична особа. При чому 17 тис. 630 фізичних осіб – громадян України та 618 іноземців були зареєстровані вже у поточному році. В Окремому реєстрі перебуває на обліку 2825 мешканців Кіровоградщини. Це особи, які через свої релігійні чи інші переконання відмовилися від присвоєння їм номера облікової картки платника податків та обліковуються у згаданому реєстрі за прізвищем, ім’ям, по батькові та серією і номером паспорту.

Якщо говорити про платників податку на додану вартість, то станом на 1 серпня цього року у відповідному реєстрі перебуває 4926 юридичні особи та 467 фізичних осіб-підприємців. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року їх кількість зросла загалом на 448 суб’єкт господарювання.

У стані припинення перебуває 4184 юридичних особи та 20 тис. 71 фізична особа – підприємець.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області