Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Кіровоградщина: з початку 2018 року на сервіс «Пульс» надійшло 12 звернень по податковому напрямку

09.08.2018

Протягом січня - липня 2018 року до сервісу „Пульс” (податковий напрямок) надійшло 12 звернень від платників податків Кіровоградської області. В яких порушені питання щодо перерахування сум єдиного внеску, сплати податку на нерухомість, наявності у підприємства податкового боргу, роботи органів ДФС, проведення перевірки на закриття підприємницької діяльності, функціонування системи електронного адміністрування ПДВ, звітності та реєстрації накладних, повернення надмірно сплачених до бюджету суми єдиного податку, оскарження рішення по ЄСВ та застосування спрощеної системи оподаткування.

Питання, порушені заявниками, Головним управлінням ДФС у Кіровоградській області вирішені по суті. Результати розгляду відображені в Інформаційних картках та направлені до ІДД ДФС України.

Головне управління фіскальної служби у Кіровоградській області нагадує, що у випадку якщо хтось володіє інформацією про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби у Кіровоградській області, факти корупції чи зловживання службовим становищем працівниками податкової інспекції, міліції чи митної служби, необхідно звертатися на телефон антикорупційного сервісу «Пульс» - 0 800-501-007, напрямок «4».

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області