Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Робота підрозділів аудиту обласного управління фіскальної служби: до бюджету забезпечено понад 19 млн гривень

15.05.2018

Протягом січня-квітня 2018 року органами ДФС області проведено 134 перевірки, що на 74 перевірки або 35,5 відсотка менше, ніж за аналогічний період минулого року. З них 83 – планові та позапланові документальні перевірки і 51 – фактична. Результати 118 з них уже узгоджено з субєктами господарювання, які підлягали контрольним заходам.

З початку цього року порушникам норм Податкового кодексу України донараховано 117,6 млн грн грошових зобов’язань, які підлягають погашенню. Це на 105,7 млн грн більше, ніж за цей же період 2017 року (тоді вказана сума становила 11,9 млн гривень).

«Вибірковість контролю на основі оцінки ризиків у діяльності платника - головний принцип контрольно-перевірочної роботи підрозділів аудиту ГУ ДФС у Кіровоградській області та загалом ДФС. Завдяки концентрації на перевірках найбільш ризикових платників та операцій, загальний вклад підрозділів аудиту обласного управління фіскальної служби до бюджету за чотири місяці 2018 року становить 19,2 млн гривень. Це на 11,9 млн грн більше, ніж за цей же період 2017 року», - зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний.

 

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області