Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Головного бухгалтера, яка присвоїла кошти с/г підприємства, триматимуть під вартою з можливістю внесення 1,9 млн. грн. застави

13.04.2018

За клопотанням слідчого податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області судом обрано запобіжний захід головному бухгалтеру с/г підприємства, яка, зловживаючи службовим становищем, заволоділа його коштами в особливо великих розмірах.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 5 ст. 191 КК України було встановлено посадових осіб с/г підприємства області, засновником якого є іноземний громадянин, які вступили у змову та, зловживаючи службовим становищем, незаконно заволоділи майном та коштами компанії в особливо великих розмірах.

З метою отримання вказаних коштів фігуранти здійснили низку правопорушень, зокрема:

- продали майно підприємства, отримавши частину коштів від покупця офіційно на банківський рахунок, а частину - готівкою, яку присвоїли;

- за рахунок коштів підприємства придбали будівельні матеріали, які в подальшому використали на будівництво власного житлового будинку та власного стрілецького клубу;

- на підставі фіктивних договорів позики перерахували на карткові рахунки працівників підприємства грошові кошти, які в подальшому зняли готівкою та привласнили.

Вказаними діями фігуранти завдали власнику підприємства майнової шкоди в розмірі майже 19 млн. грн. та більше 148 тис. доларів США.

У подальшому набуті злочинним шляхом кошти були легалізовані шляхом придбання автомобілів, нерухомості та земельної ділянки в Кіровоградській області та м. Києві.

За клопотанням слідчого та відповідно до ухвали суду 3 квітня 2018 року головного бухгалтера вказаного підприємства було затримано та обрано їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів з можливістю внесення 1,9 млн. грн. застави.

Тривають слідчі дії.

 

Прес-служба Державної фіскальної служби України