Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Головний бухгалтер однієї з лікарень Кіровоградщини привласнила та легалізувала 761 тис. грн. бюджетних коштів

22.03.2018

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.5 ст.191 та ч.1 ст. 209 КК України співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області під процесуальним керівництвом прокуратури області встановили службову особу одного з комунальних медичних закладів регіону, яка протягом 2015-2017 рр., використовуючи службове становище, заволоділа 761 тис. грн. бюджетних коштів.

Перебуваючи на посаді головного бухгалтера, фігурант завищувала загальну суму коштів, яку необхідно було виділити з державного та районного бюджету на виплату заробітної плати працівникам установи. Після зарахування коштів на розрахунковий рахунок комунального підприємства правопорушниця безпідставно завищувала собі заробітну плату, внаслідок чого незаконно заволоділа 761 тис. грн. бюджетних коштів.

У подальшому кошти були легалізовані шляхом перерахування на особистий картковий рахунок, знімалися готівкою, перераховувалися на карткові рахунки родичів, використовувались для оплати товарів та погашення кредиту.

У присутності захисника фігуранту було оголошено підозру у вчиненні правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 та ч.1 ст.209 КК України.

Після оголошення підозри, вказана особа не з’явилась за викликом слідчого, на підставі чого судом було винесено постанову про оголошення підозрюваної у міжнародний розшук.

Наразі спеціальне досудове розслідування закінчено. Обвинувальний акт скеровано до суду.