Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

З початку 2018 року Кіровоградською митницею ДФС порушено 57 справ про порушення митних правил

13.03.2018

За перших два місяці цього року Кіровоградською митницею ДФС порушено 57 справ про порушення митних правил на суму 704,8 тис. гривень.

У той же час до суду направлено 3 справи про порушення митних правил на суму 1, 2 млн грн. За результатами розгляду судом по 3 справам про порушення митних правил застосовано конфіскацію безпосередніх предметів правопорушення на суму 16,7 тис. грн.

Безпосередньо Кіровоградською митницею ДФС розглянуто 48 справ про порушення митних правил та накладено штрафів на суму 416,5 тис.гривень. При цьому обласним митникам вдалося стягнути 308,3 тис. грн штрафів.

З метою недопущення незаконного переміщення через митний кордон України товарів, транспортних засобів, зброї, тютюнових виробів, наркотичних та психотропних речовин, митницею проведено два спільних заходи з правоохоронними органами Кіровоградської області, за результатами якого складено 4 протоколи про порушення митних правил на суму 704,8 тис. гривень.

На підставі аналізу оформлених в митному відношення товарів, у січні-лютому поточного року митницею підготовлено 12 запитів до митних органів іноземних держав.

 

Кіровоградська митниця ДФС