Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Фіскальна служба Кіровоградщини опрацювала шість запитів на публічну інформацію

13.02.2018

Протягом січня 2018 року до Головного управління ДФС у Кіровоградській області та його територіальних органів надійшло 6 запитів на отримання публічної інформації. З них 4 запита було отримано від юридичних осіб та по одному запиту надійшло від фізичних осіб й органів виконавчої влади.

Всі запити розглянуто та опрацьовано у строк, встановлений частиною 1 ст.20 Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VІ «Про доступ до публічної інформації», усі вони задоволені.

Запитувачі зверталися за інформацією щодо надання рахунків для сплати податків, заборгованостей, сплати земельного податку та проведення перевірок.

Станом на 1 лютого 2018 року до Кіровоградської митниці ДФС надійшло 2 запити на отримання публічної інформації, на всі надано відповідь згідно діючого порядку.

По митному напрямку запитувачів цікавила інформація про штатну чисельність Кіровоградської митниця ДФС, суму витрачених коштів за 2017 рік на виплату заробітної плати та премій, кількість вакантних посад, а також щодо реєстрів з відкритим доступом.

 

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області